Sieć doświadczonych sprzedawców

Sieć doświadczonych sprzedawców

Podjęliśmy wszelkie środki pozwalające zapewnić, że kominki, obudowy kominkowe, piecyki i wkłady zostały zaprojektowane i wytworzone z zachowaniem najwyższej jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa. Jednocześnie staramy się zapewnić prawidłową instalację sprzedawanych produktów, tak aby służyły one bezawaryjnie przez wiele lat.

Nasze produkty są dostępne w salonach wystawowych doświadczonych i niezależnych sprzedawców, którzy zapewniają prezentację pracujących urządzeń, pomoc w zakresie wymagań, zarówno technicznych (takich jak dostosowanie mocy do pomieszczenia i wybór typu przewodów kominowych) oraz projektu, a także zapewniają dobór najbardziej odpowiedniego produktu dla Twojego domu. Sprzedawcy zapewniają również pomoc w procesie instalacji, obsługi posprzedażnej i serwisowania urządzenia.

Pomimo, iż zachęcamy naszych sprzedawców do promocji kominków i własnych firm w sieci, nie uważamy aby sprzedaż on-line zapewniała odpowiedni poziom obsługi i satysfakcję Klienta, dlatego też zalecamy konsultacje bezpośrednio ze sprzedawcą podczas analizy produktów i podejmowania decyzji o zakupach. Nie świadczymy również pomocy technicznej (poza zakresem wymaganym zgodnie z obowiązującymi przepisami) dla produktów zakupionych on-line, natomiast w przypadku produktów zakupionych w salonach sprzedaży jest ona świadczona przez wykwalifikowanego, niezależnego sprzedawcę.

Znajdź najbliższego sprzedawcę